KTO JE VAŠA SKVELÁ VIRTUÁLKA

Volám sa Marta Kluchová a som mama v pokročilom veku. Môj najmladší syn sa mi narodil vo veku, keď už sa iné ženy tešia na vnúčatká. 
 
Pred materskou som 8 rokov pracovala ako opatrovateľka v Nemecku a v Rakúsku a ešte pred tým, než som odišla za prácou do zahraničia, som vystriedala rôzne zamestnania na Slovensku a nabrala mnoho skúseností z rôznych oblastí.
 
Počas práce v zahraničí som sa stále vzdelávala a študovala rôzne internetové kurzy o online podnikaní. Najviac mi dali vzdelávacie kurzy Stáni Mrázkovej / Podnikání z pláže, Kristíny Janečkovej / Pinkasistent a Niki Kolesár / Virtuálna asistencia.
 
Napísala som niekoľko ebookov a tiež knihu Denník opatrovateľky, ktorú som si aj sama navrhla po grafickej stránke a každú stranu, aj obálku pripravila na vytlačenie.
Som taktiež autorkou viacerých článkov s tématikou opatrovania seniorov a psychickej pohody opatrovateliek.
 
Spravujem niekoľko webových stránok, ktoré som si sama vyskladala a tiež úspešne vediem viacero facebookových skupín a firemných fb stránok.
 
Po materskej by som rada venovala čo najviac času synovi a rodine, preto som sa rozhodla, že sa už k práci opatrovateľky v teréne nevrátim a budem pracovať len z domu, alebo odkiaľkoľvek, kde budem môcť byť so synom a s rodinou.
 
Mám dve veľké túžby:
1. Byť pre môjho synka zdravou a peknou maminou, čo najdlhšie
2. Násobiť svoj čas aj peniaze, čo sa dá jedine v tom správnom podnikaní.
 
Preto som vykročila na cestu ako virtuálna asistentka.

Čo viem robiť a s čím viem pomôcť?

Som dušou opatrovateľka a postarám sa o Vaše podnikanie aj psychickú pohodu. 

Mám rada písanie a akúkoľvek prácu s textom (úpravy štylistiky, korektúry) a baví ma prekladať texty z češtiny do slovenčiny. 
Keďže som dlho pracovala v nemecky hovoriacom prostredí, zvládnem aj preklad písaného textu z nemčiny do slovenčiny. 
 
 
Som skvelá v zákazníckej podpore a starostlivosť o zákazníkov a klientov mám v krvi, čo som mala možnosť naplno realizovať v predchádzajúcom poslaní opatrovateľky.
 
Som rodený podporovateľ a rada odbremením ako vyťažených podnikateľov, ktorí nemajú čas na súkromný život, tak aj kreatívne duše, ktorých kreativitu zabíja otravná administratíva a rôzne nezáživné činnosti – práve tie sú mojou parketou.

Potrebujete virtuálnu asistentku?

Nezáväzne mi napíšte

Prejsť na začiatok