11995479_10201048960222495_1823882381_n

Vitajte v členskej sekcii

SKVELÁ OPATROVATEĽKA – RÝCHLOKURZ NEMČINY

Tak, ako dom potrebuje pevné základy, tak aj všetko, čo v živote robíme, musí byť postavené na nejakom základe, na ktorom potom môžeme ďalej stavať. 
Bez základov sa každá stavba zrúti ako domček z karát.
Tento kurz vám dá základy, ktoré budete potrebovať pri prvom vycestovaní za prácou do nemecky hovoriacej krajiny. Na týchto základoch potom budete stavať ďalej. 

1. MODULY

2. ROZVRH

3.OTÁZKY

4. VIP

Ak máte nejaké otázky ku kurzu, píšte mi na email:

marta.kluchova@gmail.com

Svoje otázky mi môžete písať aj do spoločnej facebookovej skupiny. 

Po kliknutí na tlačítko budete presmerovaná na fb skupinu, kde si požiadate o členstvo.

 

Ak máte zakúpenú VIP verziu kurzu, otvoria sa Vám spolu s prvým modulom aj všetky VIP bonusy

Ako bude kurz prebiehať

Tento rýchlokurz trvá presne 30 dní a keďže je to rýchlokurz, je veľmi intenzívny. Za tento jeden mesiac sa naučíte základnú nemčinu pre opatrovateľky, slová a vety, ktoré budete na začiatku najviac potrebovať. Bude si to ale vyžadovať každodenné štúdium. Po mesiaci poctivého učenia sa a plnenia úloh, budete vedieť všetko potrebné do začiatku, aby ste mohli vycestovať. Týmto samozrejme nič nekončí a aby ste mohli plnohodnotne komunikovať, bude si to vyžadovať ďalšie vzdelávanie, ktoré už bude vovašej réžii a za pochodu. Keď ale budete mať pevný základ, cez ktorý vás krok za krokom prevediem, potom sa už bude vaša slovná zásoba nabaľovať ako snehová guľa.

Kurz je rozdelený do troch modulov:

Modul 1. Príchod do rodiny

V tomto module sa zoznámime s nemecky hovoriacou rodinou a opatrovaným klientom, naučíme sa predstaviť, porozprávať pár viet o sebe, porozumieť, čo sa nás pýtajú.

Modul 2. Domácnosť a kuchyňa klienta

V tomto module sa naučíme pohybovať po dome, pomenovať miestnosti, zariadenie a tiež potraviny a činnosti týkajúce sa varenia a domácnosti.

Modul 3. Ľudské telo, zdravie, opatera klienta

V tomto module si pomenujeme časti ľudského tela, časti oblečenia a naučíme sa základné frázy spojené s opaterou klienta a starostlivosťou o jeho zdravie.

Prejsť na začiatok